Migracje dużych centrów danych są wystarczająco złożone, ponieważ stwarzają znaczne niebezpieczeństwo dla prostoty biznesowej. Poniższe najlepsze eksperymenty mogą pomóc kierownictwu IT w przydzieleniu odpowiednich zasobów do deal room providers pomysłów migracji, funkcji i testów, które pozwalają chronić dokumentację firmową i poufne dane, a także poprawią wszystkie normy wstępne triumfu.

Decydenci IT, którzy stoją przed obowiązkiem migracji własnym korporacyjnych centrów danych w toku ogólnej strategii modernizacji infrastruktury:

 • Stale łącz doświadczenia stron trzecich z ugruntowaną bazą mądrości, szczególnie jeżeli nie posiadają one wystarczającego doświadczenia w firmie, aby zaplanować, zrealizować i sporządzić raporty na temat dużych schematów podobnych do migracji centrów danych.
 • Zapewnienie opracowania i poparcia rzetelnej procedury komunikacji gwoli wszystkich faz migracji – jest to niezbędne, aby zredukować ryzyko defektów. Upewnij się, że wszystkie wydziały, jakich dotyczy kłopot, są zaopatrywane z wyczerpującymi informacjami.
 • W celu użycia ograniczenia zaryzykowania korzystają pochodzące z protokołów odzyskiwania po dysfunkcji i niejednokrotnie przeprowadzają testy.
 • Skrupulatnie zapisuj, w jaki sposób proces migracji jest realizowany we każdego okresach planu, aby zagwarantować, że wartościowe zapisy będą lekcjami, zaś materiały referencyjne dla obserwacji po migracji są zachowane dla kompletnej kompletności całkowitej procedury.
 • Rzućmy okiem na dobre przykłady, które powinien brać odpowiedzialny menedżer IT w trakcie wykonywania migracji centrum informacji.

  1. Pferowane doświadczenie Zanim rozpoczęciem takiej ważnej wycieczek bardzo ważne jest upewnienie się, że posiadasz wystarczające umiejętności. Ekspertyza stron trzecich może być słusznym rozwiązaniem.

  dwa. Składanie prawidłowego zespołu Podstawowe projekty postulują doświadczonego lidera, który zbuduje zespół skomplikowany z ekspertów ze każdego zaangażowanych sekcji. Ten projektodawca musi też mieć możność zarządzania zasobami i przypisywania zadań.

  kilku. Etap przyrządzania Sukces przeciętnego projektu jest zależny od dokładnego przygotowania i skrupulatnego wyznaczania celów. Wymagane są także testy.

  pięć. Ułatw wówczas Im mniej danych postuluje ruchu, ów łatwiej będzie cały procedura. Spróbuj uprościć, skondensować, zwirtualizować, zoptymalizować, wyczyścić dane dni przed rozpoczęciem projektu.

  5. Zarządzaj współzależnościami Na tym etapie dokonuje się wyraźnej oceny wszystkich połączeń między narzędziami, platformami i różnymi urządzeniami, takimi jakim sposobem chmura, panele radiowe i zachowywanie danych u nas. Podczas tego etapu możesz dalej rozważał stabilność i tworzy listę małych elementów różnych etapów projektu.

  6. Miej gwarancję, aby się komunikować Działająca strategia komunikacji jest potrzebna na pewnych etapach migracji danych. Łączność ma zasadnicze znaczenie, jeśli chodzi o eliminowanie lapsusów i tworzenie zaufanych dróg wymiany danych empirycznych. Komunikacja musi obejmować wszelkie działy jak i również definiować parcypantów i zadania podczas pełnego procesu.

  Debata na temat harmonogramu migracji pochodzące z wewnętrznym zespołem IT jak i również jednostkami biznesowymi jest dodatkowo ważna będącą sposobem na uniknięcie zakłóceń. Daj posiadać wiedzę o kamieniach milowych, prawdopodobnych wyzwaniach i skup się na sukcesach.

  7. Projektowanie jest nadrzędne Liczba etapów migracji materiałów badawczych często jest zależne od rozmaitych czynników, takich jak wielkość środku danych, ryzyko przerw przy świadczeniu propozycji, a także wymagania budżetowe.

  dwunastu. Zaplanuj przyszłość Problemy są zamieszczane niewątpliwie w wszystkich etapach faktycznej alternacji danych. Decydent musi założyć takie zmartwienia, aby zbudować odpowiednie protokoły unikania ryzyka. Ponownie zabiera to naszej firmy do świetnie zaplanowanej fazy przygotowawczej.

  dziewięć. Testy są ważne Perfekcja pochodzi z doświadczeń. Przed rozpoczęciem migracji programów należy wykonać zestaw testów, aby zagwarantować „poziom bazowy” różnych rządów operacyjnych, w poniższym jego zręczność do operowania bez wpływu na jego wydajność.

  10-ciu. Nie panikuj Aby unikać nieplanowanych braków, zaimplementuj sezon „zamrożenia” rozpoczynający się tuż przed procesem migracji jak i również zatrzymujący się natychmiast na zakończeniu migracji.

  Podczas migracji przygotuj się na zmartwienia z komunikacją, błędne wiadomości uwierzytelniające albo nieprawidłowe testy. Czasami tego rodzaju problemy sprawiają kaskadowy działanie na wszechstronną wydajność systemu, szczególnie, jeżeli nie pozostała ustawiona ani jedna droga ewakuacji.

  11. Weryfikowanie ponownie Nawet jeśli wykonałeś powtarzające się analizy, zastosuj podejście oparte w ryzyku, które opiera się w opiniach fachowców wewnątrz firmy.

  12. Analizy po migracji Hurra! Ukończyłeś bezbłędną migrację. Mimo to masz obowiązek mieć przydzielone zasoby eksperckie przydatne za pośrednictwem następny tydzień. Dodatkowa notatka jest nadal uzasadniona niepowodzeniem w sprawności sieci. Sprawdź także, lub usługi internecie korporacyjnej jak i również zapory ogniowe są całkowicie przetestowane pod względem stabilności jak i również szybkości.

  trzynaście. Wykonaj Auditing Audyt przejażdżki migracyjnej wydaje się być zwykle zasadny. Ten kosztowny przegląd umożliwi bezcenne detale i wiedzę praktyczną na temat różnych czynników triumfu.

  14. Wykonaj zamknięcie Zakończ zamknięcie przy odpowiedni sposób, aby upewnić się, hdy żadne zakamuflowane błędy nie zaakceptować wpłyną dzięki korpusy